lorem ipsum dolor sit

Meeting

 

Toplantı Otelleri

lorem ipsum dolor sit

Incentive

 

Motivasyon & Tur Organizasyonları 

lorem ipsum dolor sit

Congress

 

Kongre Merkezleri

lorem ipsum dolor sit

Events

 

Etkinlik & Fuar Organizasyonları

Toplam Alan / Salon Sayısı
3657 m² / 7 salon

İstanbul Havalimanı - 42 km
Şehir Merkezi - 5 km


KONUM

Ulusal yada uluslararası kongreler ve tüm toplantılar için en önemli unsurlardan birisi de ulaşım kolaylığıdır. WOW Istanbul Convention Center İstanbul’un en önemli havalimanı Atatürk Havalimanı’na sadece 1 km uzaklıkta olup Dünya Ticaret Merkezi ve İstanbul Fuar Merkezi’ne yürüme mesafesindedir. Şehir merkezine en hızlı bağlantıyı sağlayan metro istasyonu ise tesisin hemen önünde yer almaktadır.

GENEL BİLGİLER

Toplam 34 toplantı salonu, 6500 kişi kapasitesi ve 8500 metrekare toplantı alanı ile uluslararası ve ulusal kongre ve toplantılara ev sahipliği yapan WOW Istanbul Convention Center’da, toplantı salonlarının yanı sıra eğlence ve yiyecek-içecek servislerinin bulunduğu sosyal alanlar da bulunmaktadır. Tematik ve özel dekorasyonuyla tesis bünyesinde yeralan , restoran, cafe ve bar olarak hizmet veren Choppers Point Istanbul; Türk ve Dünya mutfağı lezzetleri sunan zengin mönüsü yanısıra bowling ve bilardo gibi aktivite alanları ile gelen konuklarına keyifli zaman geçirecekleri ortam sunmaktadır.

KONAKLAMA

WOW İsstanbul Hotel

İstanbul'un ilk en büyük konaklamalı kongre merkezi WOW Istanbul Hotels & Convention Center kompleksi içinde yer alan 5 yıldızlı WOW Istanbul Hotel, kaliteli servis anlayışı kadar bulunduğu lokasyon itibariyle de misafirlerine eşsiz bir hizmet sunuyor. WOW Istanbul Hotel'in zevkle döşenmiş 3 suit 56 executive, 216 standart odası bulunuyor. Tüm odalarda yatak başlarında bulunan akıllı sistem ile odanın ışık ve ısı sistemi kontrol edilebiliyor. Odalarda hızlı internet erişim hizmeti , konaklayan misafirlere büyük kolaylık sağlıyor.

WOW İstanbul Airport

İstanbul'un ilk en büyük konaklamalı kongre merkezi WOW Istanbul Hotels & Convention Center'ın 4 yıldızlı oteli WOW Airport Hotel, iddialı hizmet anlayışı ile iş ya da tatil amaçlı tüm konaklama ihtiyaçları için misafirlerinin hizmetinde. Her türlü konforun düşünüldüğü otelin, 360 standart odası bulunuyor. Sigara içilmeyen katlar ve odalar, 24 saat oda servisi, hızlı internet erişimi, özel dizayn edilmiş şeffaf mini bar gibi detaylar yanında; oda telefonlarından ulaşabilen 'WOW Misafir Hizmetleri' ile kişiye özel asistanlık, yatak başlarında bulunan akıllı sistem ile odanın ısı ve ışık kontrol edebilme gibi bir çok hizmet oda özellikleri arasında yer alıyor.

DÜNYAAVM

İstanbul Dünya Ticaret Merkezi’nin 3 iş kulesini birleştiren mimari bir yapıya sahip DÜNYAVM; ziyaretçilerine, teknolojiden ev tekstil ürünlerine, banka şubelerinden kuaföre, kırtasiyeden restoranlara farklı alanlarda birçok alternatif sunmaktadır. Öncü markaların yer aldığı DÜNYAVM, iş hayatının yoğunluğunu ve alışveriş ortamının tekdüzeliğini, günlük yaşam kon­forunun her boyutunu müşterilerine sunarak ortadan kaldırmayı hedeflemektedir. kompleksin odak noktasında 18.000 m² alana sahip DÜNYAVM’nin çarşı katlarında Türkiye’nin en büyük perakende teknoloji mağazalarından biri olan Bimeks Teknoport bulunmaktadır. Garanti Bankası, İş Bankası, Vakıfbank, CarrefourSA , İTO Dış Ticaret Şubesi Hizmet Birimi, Starbucks gibi önemli markalarının yanı sıra pek çok işletmeci DÜNYAVM’de kiracı olarak faaliyet göstermektedir.

WT CLUB

WT Club kiralık ofis hizmeti, konferans salonu ve toplantı odaları, iş dünyasını prestijli ve ayrıcalıklı çözüm yolları ile tanıştırıyor.

İş yaşamında zaman kazanmak önemlidir. Sorunlarınıza en etkili ve hızlı çözüm yolları bulmak size kazanç olarak geri dönecektir. Saygınlık kazanmak için doğru yerde olmanız gerekir ki, iş dünyasında nerede olacağınızı belirleyen de sahip olduğunuz prestijdir. WT Club’ın sizlere vaad ettiği hizmetler ile prestiji ve ayrıcalığı bir arada bulacaksınız.

İster kısa, ister uzun dönem kiralanabilecek tam donanımlı ofisleri, her şeyin eksiksiz düşünüldüğü geniş konferans salonu ve toplantı odaları ile WT Club, ayrıcalığını iş yaşamında hissettiriyor. İDTM’nin merkezi konum avantajı ile daha da değerli hale gelen WT Club, sunmuş olduğu kusursuz hizmetler ile işinize ayrıcalık kazandırıyor.

İSTANBUL FUAR MERKEZİ (İFM)

İstanbul’u dünya fuarcılığının başkenti yapma amacıyla yola çıkan ve Türkiye’nin en büyük fuar alanlarına sahip olan İFM’de her yıl ortalama 100 fuar yapılmaktadır.

İDTM tarafından işletilen İFM’de düzenlenen ve her yıl sayısız ziyaretçi çeken fuarlar vasıtasıyla binlerce firma yeni pazarlar ve fırsatlarla buluşmaktadır. Kendi sektörlerinde dünyanın en büyük fuarları arasında sayılan ve her sene yurtiçi ve yurtdışından yüz binlerce ziyaretçiyi çeken Autoshow, ISK-Sodex, Evteks, WEM, ISAF, Tesettür, Müsiad ve Turkchem gibi uluslararası fuarlar İFM’de düzenlenmektedir.

Havaalanı ve çevre yollara yakınlığı, metronun merkezin içinden geçmesi, çok geniş otopark alanlarının mevcudiyeti, çevre düzenlemeleri ve mükemmel alt yapısı İFM’yi cazip merkezlerden biri haline getirmiştir.

  Alan En Boy Yüks. Tiyatro Sınıf U Düzeni Banket Kokteyl
Safir Salon (A+B+C) 3108 m2 42 m 74 m 8.6 m 4000 kişi 1980 kişi 2000 kişi 3000 kişi
Zeus Salon (A+B+C) 225 m2 10 m 22.5 m 4 m 235 kişi 155 kişi 65 kişi 140 kişi 150 kişi
Artemis Salon (A+B+C) 180 m2 9.6 m 18.7 m 4 m 195 kişi 120 kişi 55 kişi 100 kişi 110 kişi
İskenderiye Salon 52 m2 5.6 m 9.4 m 2.4 m 50 kişi 30 kişi 25 kişi
Babil Salon 52 m2 5.6 m 9.4 m 2.4 m 50 kişi 30 kişi 25 kişi
Keops Salon 20 m2 3.6 m 5.5 m 2.4 m 15 kişi 10 kişi
Rodos Salon 20 m2 3.6 m 5.5 m 2.4 m 15 kişi 10 kişi
Talep Eden
Etkinlik Detayı