lorem ipsum dolor sit

Meeting

 

Toplantı Organizasyonları

lorem ipsum dolor sit

Incentive

 

Motivasyon Tur & Toplantı Organizasyonları 

lorem ipsum dolor sit

Congress

 

Ulusal ve Uluslararası Kongreler

lorem ipsum dolor sit

Events

 

Etkinlik & Aktivite Organizasyonları

Hakkımızda

Kongre Portalı bir Kırsan Turizm iştirakidir.

Kırsan  Seyahat Acentesi  2002 yılında IATA üyesi olarak kurulan, A grubu (A-2403) bir seyahat acentesidir. Türkiye'de faaliyet gösteren IATA acentaları arasında Kurumsal hizmeti butik hizmet anlayışını ilkeleri ile birleştiren ve kendinizi özel hissetmenizi sağlayan bir seyahat acentesidir.

Kırsan  Turizm, Türkiye' de değişik büyüklükte ve değişik sektördeki çok uluslu firmalara seyahat hizmeti sunmaktadır. Kırsan Turizm'in ana uzmanlık dalı "seyahat yönetimi" dir. Amacımız klasik seyahat acenteliği hizmetlerinin ötesinde müşterilerimizin ticari hedeflerine ulaşmasında yardımcı olarak çözümleri planlamak ve uygulamaktadır.

Temel prensibimiz müşterilerimize minimum maliyet ile maksimum hizmeti vermektir. Profesyonel, dinamik, deneyimli personelimiz, talep ve ihtiyaçlarınızı karşılamada en uygun fiyatlar ile alternatifler sunarak, ekonomik ve pratik çözümler getirmektir. 

Bu hizmet anlayışı ile birlikte gelişmekte olan sektörümüzde diğer alanlarda da hizmet verebilmek adına yeni nesil organizasyon akımı M.I.C.E. pazarında da farklı bir soluk ve alternatif yaratmak ve sektörümüzdeki tüm paydaşlarımızla buluşma noktamız olması amacıyla Kongre Portalı projemizi hayata geçirmiş bulunmaktayız.