lorem ipsum dolor sit

Meeting

 

Toplantı Otelleri

lorem ipsum dolor sit

Incentive

 

Motivasyon & Tur Organizasyonları 

lorem ipsum dolor sit

Congress

 

Kongre Merkezleri

lorem ipsum dolor sit

Events

 

Etkinlik & Fuar Organizasyonları

ORA ARENA CONVENTION
ORA ARENA CONVENTION
5.00 out of 2

Toplam Alan / Salon Sayısı
13700 m² / 2 salon

İstanbul Havalimanı - 41 km
Şehir Merkezi - 14 km


GENEL BİLGİLER

Ora İstanbul Gayrimenkul Yatırım ve Geliştirme A.Ş. tarafınca işletilen Ora Arena, 6.300 kişilik kapasitesi ve 17 milyonluk nüfusun tamamının ulaşabileceği konumuyla İstanbul’da türünün ilk örneği niteliğinde olacak, özel bir amaca uygun olarak inşa edilmiş multi-fonksiyonel bir mekân olacaktır. İstanbul’daki mevcut mekânların aksine, Ora Arena bütün yıl açık kalacak olup, ışıklandırma, donanım ve ses sisteminin fonksiyonelliği açısından özel olarak canlı eğlence için inşa edilmiştir. 

Esnek oturma düzenlemeleri sayesinde, ailelere yönelik eğlence programlarının;  müzikal ve teatral gösteriler; yerel, ulusal ve uluslar arası pop ve rock müzik konserleri ve son olarak da spor etkinliklerinin de aralarında bulunduğu bir dizi etkinliğin düzenlenmesi mümkün olacaktır. Sahne arkası,  hazırlık ve prodüksiyon faaliyetleri, uluslar arası tur operasyonel gerekliliklerinin de ötesine geçerek bölgede diğer mekanlarla kıyaslanamayacak nitelikte olacaktır.

Ora Arena sahip olduğu VIP Kulüp Odası, Prova Süiti ve 10 idari konuk ağırlama süitleriyle, Türkiye’de eğlence mekânları için bir diğer ilke imza atacaktır. İşletmeler, müşterilerini eğlendirmek için spor mekânlarından daha iyi bir alternatife sahip olacaklar.

KONAKLAMA

Ora bünyesinde biri Crowne Plaza İstanbul – Ora (273 oda) ve diğeri de Holiday Inn Express İstanbul – Ora (128 oda) olmak üzere iki otel bulunmaktadır.

40 Kulüp Odası ve 10 Süit de dahil olmak üzere bütün odalarda Wi-Fi hızlı internet erişimi ve interaktif TV sistemli LCD ekran TV’ler mevcuttur.  

Crowne Plaza İstanbul – Ora’da bulunan ve günün her saati açık olan restoran, size modern bir masal dünyası sunan Ora Temalı Parka bakmaktadır. Lobi Bar, delegeleriniz için ideal bir buluşma noktasıdır. Otelde ayrıca fitness tesisleri, kapalı/açık yüzme havuzu ve lüks spa hizmetleri de yer almaktadır.

CATERING HİZMETLERİ

Ora Kongre Merkezinde düzenlenen yemek organizasyonlarında, Mutfak ekibimiz, her türlü etkinlikte – gayri resmi kahve molasından beş ana yemekten oluşan banket servislerine kadar –  ihtiyaçlarınıza cevap verecek hizmetler sunacaktır; Ora Kongre Merkezinde her türlü talebinizin itinayla gerçekleştirileceğinden emin olabilirsiniz.

Uzmanlarımız, farklı beslenme ihtiyaçları olan bireyler için özel menüler oluşturmanızda gerekli desteği size sunacaktır. Profesyonel ve kapsamlı catering hizmetleri, etkinlik sahiplerinin tercihlerine göre şekillendirilecektir.

TEMALI PARK

Ora Temalı Park’ta hiçbir şey imkansız değil! Ora Temalı Park, fantastik dünyalarıyla efsane olacak. Maceradan  maceraya koşmak isteyen çocuklar, çocuklarının ufkunu açmak isteyen çocuklar, çocuklarının ufkunu açmak isteyen aileler bu efsaneyi doya doya yaşayacak.

Ora Temalı Park, tüm Ora için büyük bir çekim merkezi olacak. Benzersiz özellikleriyle yalnızca İstanbul’a değil tüm Türkiye’ye değer katacak Ora’nın, Çekim Merkezlerinden Biri

1800‘lerin Londra’sı... Jules Verne’in, Seksen Günde Devrialem’i... Helbert George Wells’in Zaman Makinesi... Başka boyutlara açılan tüneller... Korkunç dinozorlar, gerçeğe dönüşen efsaneler..

Ora Kongre Merkezi, arena içerisinde amaca uygun olarak oluşturulmuş 8 (sekiz) standın yanı sıra taşınır bir açık büfe standına daha sahip olup, bu sayede yiyecek & içecek servisleri gösterinin ya da etkinliğin yapısına uygun olarak gerçekleştirilebilecektir.

  Alan En Boy Yüks. Tiyatro Sınıf U Düzeni Banket Kokteyl
Genel Salon 12500 m2 17 m 9500 kişi 5600 kişi
Balo Salonu 1200 m2 5 m 1200 kişi
Talep Eden
Etkinlik Detayı