lorem ipsum dolor sit

Meeting

 

Toplantı Otelleri

lorem ipsum dolor sit

Incentive

 

Motivasyon & Tur Organizasyonları 

lorem ipsum dolor sit

Congress

 

Kongre Merkezleri

lorem ipsum dolor sit

Events

 

Etkinlik & Fuar Organizasyonları

Toplam Alan / Salon Sayısı
1373 m² / 1 salon

Esenboğa Havalimanı - 31 km
Şehir Merkezi -  4 km


KONUM

Kavaklıdere Çankaya da bulunan otel, Şehir merkezine 3.7 km mesafede bulunmaktadır.

GENEL BİLGİLER

Marriott Hotels bünyesinde bulunan ve her köşesinde modern ve zarif detaylar barındıran Lugal Luxury, kişiye özel sunulan hizmetleri, 60 metrekarelik ferah odaları ve benzersiz süitleri ile ayrıcalıklı hissetmeyi tercih eden misafirlerine en üst düzey konforu sunmaktadır. Lezzetli yöresel yemekler ve odun fırınında harikalar yaratan ustalar eşliğinde ise benzersiz bir gastronomik deneyim sunuyor.

Bulunduğu bölgenin izlerini taşıyan ve benzersiz menüsü ile hizmet veren Aruni Restaurant otelin bünyesinde hizmet vermektedir.

Otelde misafirler için tam donanımlı spa hizmeti vardır. Misafirlere spor masajı, İsveç masajı, yüz bakımı ve vücut bakımı sunulmaktadır. Misafirler için spada sauna, spa küveti ve buhar banyosu mevcuttur.

Spada misafirlerimize aromaterapi ve refleksoloji dâhil pek çok farklı tedavi terapisi sunulmaktadır.

ODA ÖZELLİKLERİ

Toplam 91 odası bulunan otelin tüm odaları ferah ve gün ışığı açısından zengindir. Misafirler,  kahve makinası, günlük gazete hizmeti ve lostra hizmetinden dilediğince ve ücretsiz olarak faydalanabiliyor.

SALONLAR

Otel, başarılı toplantılar, unutulmaz etkinlikler ve düğün organizasyonları için profesyonel ekibi ile tüm detayları planlayarak ilham verici buluşmalara ev sahipliği yapıyor.

  Alan En Boy Yüks. Tiyatro Sınıf U Düzeni Banket Kokteyl
Ballroom 1373 m2 7 m 1000 kişi 700 kişi 800 kişi 1000 kişi
Talep Eden
Etkinlik Detayı