lorem ipsum dolor sit

Meeting

 

Toplantı Organizasyonları

lorem ipsum dolor sit

Incentive

 

Motivasyon Tur & Toplantı Organizasyonları 

lorem ipsum dolor sit

Congress

 

Ulusal ve Uluslararası Kongreler

lorem ipsum dolor sit

Events

 

Etkinlik & Aktivite Organizasyonları

Toplam Alan / Salon Sayısı
1080 m² / 3 salon

Sabiha Gökçen Havalimanı - 124 km
Şehir Merkezi - 2 km


KONUM

Grand Swiss-Belhotel Çelik Palas Thermal Spa, Bursa şehir merkezinde bulunup, alış veriş merkezleri, kültürel ve tarihi yapılara yakındır. Yenişehir Havaalanı’na 42 km, Atatürk Havaalanı’na 280 km, Sabiha Gökçen Havaalanı’na 235 km, Uludağ’a 28 km, İdo Feribot Limanı’na 22 km uzaklıkta yer almaktadır.

TESİS BİLGİSİ

Grand Swiss-Belhotel Çelik Palas Thermal Spa’da açık ve kapalı restoran, a la carte restoran, bar, termal SPA, Türk hamamı, termal havuz, sauna, cilt ve vücut bakımları, masaj, spor salonu, açık ve kapalı otopark, çamaşır ve kuru temizleme servisi, bay-bayan kuaför, bagaj odası, business center, toplantı salonları bulunmaktadır.

ODA ÖZELLİKLERİ

Grand Swiss-Belhotel Çelik Palas Thermal Spa’da premium, superior, junior suit, deluxe siut, executive suit, king suit oda olmak üzere toplam 141 adet oda mevcuttur. Odalarda LCD TV, kablosuz internet, Pay TV (ücretli), mini bar (ücretli), digital elektronik kasa, saç kurutma makinesi, merkezi ısıtma ve soğutma sistemi, telefon, 24 saat oda servisi bulunmaktadır.

SALONLAR

Tesis, Toplantı, Kongre ve  Banket Organizasyonlarınız için tercih edebileceğiniz 7 farklı toplantı salonu ile siz değerli misafirlerimize seçkin mönüler ve hizmet kalitemizi sunmakta.

  Alan En Boy Yüks. Tiyatro Sınıf U Düzeni Banket Kokteyl
İpek Salon 60 m2 80 kişi 30 kişi 20 kişi
Balo Salonu 750 m2 750 kişi 1200 kişi
Uludağ Salon 270 m2 300 kişi 150 kişi 80 kişi
Talep Eden
Etkinlik Detayı